ГОЛОВНА Благодійні заходи Міжнародний турнір Франція – Україна завершино в Долині.

Міжнародний турнір Франція – Україна завершино в Долині.

0 541

13413719_845182602254901_6628326620926112875_n
Зараз в час проведення чемпіонату Євро 2016 футбольна термінологія заполонила всі сфери життя і не могла обійти нас. Тому звітуючи за проведену роботу нашим Благодійним Фондом ми будемо використовувати деякі терміни. Отже вчора 15 червня відбувся матч відповідь між Благодійним Фондом Долини та Асоціацією «Медичної і благодійної допомоги Франція – Україна». .
Як ми повідомляли раніше перший матч відбувся минулого тижня на території французького госпіталю. До першого матчу тренеру та наставнику французької команди пані Diana Dols вдалося залучити справжніх професіоналів, майстрів своєї справи. І хоча команда в неї була інтернаціональна, проте в діях відчувалася повна злагодженість та зіграність. З перших хвилин було зрозуміло , що перед нами команда високого європейського класу.
Тому перед нами стояло складне завдання – продемонструвати на своєму полі не менш ефективну командну гру. І повинні сказати , що з своїм завданням справилися. Почавши з центру ми філігранно опрацювали всі дозвільні служби і за сприяння партнерів з брокерської контори «Орхідея» вантаж в стислі терміни потрапив на склад під розвантаження. Де спільно з набраною командою вантажників – волонтерів довели матч до логічного завершення, а саме до складування гуманітарного вантажу та перезавантаження і відправлення частини вантажу для Чернівецького військового госпіталю. І хоча наша команда не могла похвалитися такою зіграністю та міжнародним авторитетом, як у наших французьких колег, проте по самовідданості та ентузіазму наші хлопці не поступалися французьким майстрам. І з поставленим завданням справилися на всі 100 %. Весь благодійний вантаж був акуратно розвантажений та дбайливо розміщений на території складу, а друга частина не менш дбайливо перезавантажена , упакована та відправлена в останній пункт призначення цього турніру – а саме Чернівецького військового госпіталю.
На фото можна спостерігати найбільш цікаві моменти нашого матчу. А на завершення хочеться подякувати організатору, цього чудового дружнього турніру пані Diana Dols . Хочеться вірити що такі турніри стануть для нас – регулярними.

Поділись з друзями:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • В закладки Google
  • LinkedIn
  • Blogger
  • Одноклассники

Подібні публікації

Коментарів нема

Залишити коментар